Operatsioonisüsteemide administreerimine ja sidumine

ARHIIVIKOOPIA

Operatsioonisüsteemide administreerimine ja sidumine - Kaku loengublokk

NB! Kes kiiresti vaid loengumaterjale otsib, siis need on siin.

OSAS kursus on mõeldud esimese suurema süsteemide administreerimist käsitleva kursusena IT kolledži administreerimise eriala 2. kursuse tudengitele. Kursuse peamine veebileht asub [L] kolledži wikis, põhiõppejõud on Margus Ernits ning laboreid aitab läbi viia Katrin Loodus. Et IT kolledž on 2011. aastast Linux Professional Institute'i akadeemiline partner, siis on selle kursuse üheks ülesandeks ka osalejate ettevalmistamine LPI 1. taseme eksamiteks (LPI-101 ja LPI-102; eksamite sooritamine on vabatahtlik). Kaku loengud katavadki LPI 1. taseme materjali (aluseks on võetud Roderick W. Smithi LPIC-1: Linux Professional Institute Certification Study Guide).

LPI-teemalist materjali leiab ka IT kolledži wikist.


Tagasi Kaku Akadeemia esilehele

Back to the Academy front page

1995-2023 Kaido Kikkas. Käesoleva dokumendi paljundamine, edasiandmine ja/või muutmine on sätestatud kas GNU Vaba Dokumentatsiooni Litsentsi versiooni 1.2 või uuemaga (Litsentsi ingliskeelne täistekst) või Creative Commonsi Autorile viitamine + Jagamine samadel tingimustel 3.0 Eesti litsentsi või uuemaga.

GNU FDL Creative Commons BY-SA 3.0 Estonia

1995-2023, by Kaido Kikkas. This document is distributed under either GNU Free Documentation License (v1.2 or newer) or Creative Commons Attribution-ShareAlike Estonia license v3.0 or newer.