ARHIIVIKOOPIA

ITSPEA loengud

Kursuse loengumaterjalid ilmuvad siia vastavalt nende toimumisele (vahetult enne või samal päeval peale toimumist). Loengu täistekst (NB! Ei kattu sõna-sõnalt loengus esitatuga - õppejõud ei armasta papagoi kombel teksti mahalugemist) on saadaval tavatekstina, slaidid OpenDocumenti (LibreOffice/OpenOffice; idee poolest peaks ka MS Office seda oskama)) ja PDFi vormingus.

Tähelepanuks: Vastused õppeaine ekspress-eksami küsimustele on garanteeritult olemas täistekstides (s.t. ekspress-eksamiks tasub õppida nende, mitte aga slaidide või loengusalvestuste järgi).

Kursuse sissejuhatus: OpenDocument, PDF.

1. loeng - Noppeid IT ajaloost: täistekst, OpenDocument, PDF.


Tagasi Kaku Akadeemia esilehele

Back to the Academy front page

1995-2022 Kaido Kikkas. Käesoleva dokumendi paljundamine, edasiandmine ja/või muutmine on sätestatud kas GNU Vaba Dokumentatsiooni Litsentsi versiooni 1.2 või uuemaga (Litsentsi ingliskeelne täistekst) või Creative Commonsi Autorile viitamine + Jagamine samadel tingimustel 3.0 Eesti litsentsi või uuemaga.

GNU FDL Creative Commons BY-SA 3.0 Estonia

1995-2022, by Kaido Kikkas. This document is distributed under either GNU Free Documentation License (v1.2 or newer) or Creative Commons Attribution-ShareAlike Estonia license v3.0 or newer.